մամլո հաղորդագրություն
Այսօր Orange-ի գերարագ ինտերնետի բաժանորդների թիվը հասավ 25,000-ի: 25,000-րդ բաժանորդն է դարձել Երևանի Պետական Տնտեսագիտական Համալսարանի 3-րդ կուրսի ուսանողուհի Արփինե Ավետիսյանը` ձեռք բերելով Ինտերնետ Հիմա բաժանորդագրությունը Orange-ի գլխավոր խանութում:
Ընկերությունը մեծ ուրախությամբ է դիմավորում հոբելյանական հաճախորդի մուտքն Orange ընտանիք և պատրաստել է աննախադեպ անակնկալ նրա համար: Orange-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան հրավիրել է վերջինիս վաղն այցելել Orange-ի գլխավոր խանութ` ստանալու նվերն Orange-ի կողմից:
Հանդիսավոր արարողությանը, որի ընթացքում Բրունո Դյութուան կհանձնի հատուկ նվերը Արփինեին, տեղի կունենա վաղը, ապրիլի 30-ին, ժամը 12-ին Orange-ի գլխավոր խանութում (Հյուսիսային պողոտա 1):

Today the number of Orange Internet customers reached 25,000. The 25,000th customer was Arpine Avetisyan, student of 3rd year at Yerevan State Economic University. She purchased her Internet Now subscription at the Orange Flagship store today.
The company welcomes the 25,000th customer in the Orange family and has prepared an unprecedent surprise for her. Bruno Duthoit, CEO of Orange Armenia, has invited her to the flagship store to get the very special gift.
The official ceremony during which Bruno Duthoit, CEO of Orange will give the present to Arpine, will be held tomorrow, April 30th, at 12:00, at the Orange Flagship store (1, North Avenue).